تبلیغات
♥فــوتبـالـــ یعنی کــریــســـــ♥ - روبن: مانوئل واقعا شایستگی دارد اما احتمالا مرد سال نمی شود
به گزارش خبرگزاری فارس ، در شرایطی که مراسم انتخاب بهترین بازیکن جهان در سال 2014 امشب (دوشنبه) در شهر زوریخ برگزار می شود، آرین روبن حس خوبی نسبت به انتخاب مانوئل نویر ندارد. روبن با وجودی معتقد است گلر مونیخی ها بهتر از رقبایی مثل لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در سال گذشته میلادی کار کرده اما در رقابت با آنها زیاد شانس ندارد. لژیونر هلندی اظهار داشت: واقعا مانوئل لیاقت بازیکن برترشدن را دارد اما من که اجازه نداشتم او را برگزینم. چون کاپیتان تیم ملی هلند که نیستم. نتوانستم با انتخابم به او کمک کنم ...

به گزارش خبرگزاری فارس ، در شرایطی که مراسم انتخاب بهترین بازیکن جهان در سال 2014 امشب (دوشنبه) در شهر زوریخ برگزار می شود، آرین روبن حس خوبی نسبت به انتخاب مانوئل نویر ندارد. روبن با وجودی معتقد است گلر مونیخی ها بهتر از رقبایی مثل لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در سال گذشته میلادی کار کرده اما در رقابت با آنها زیاد شانس ندارد.
لژیونر هلندی اظهار داشت: واقعا مانوئل لیاقت بازیکن برترشدن را دارد اما من که اجازه نداشتم او را برگزینم. چون کاپیتان تیم ملی هلند که نیستم. نتوانستم با انتخابم به او کمک کنم. انتخاب بهترین ها در کل جهان ، از استرالیا گرفته تا آمریکا انجام شده است. آنها هم بیشتر به مسی و رونالدو توجه دارند تا نویر به همین دلیل حضور این دو رقیب مقابل مانوئل، امتیاز نیست.
وی ادامه داد: البته همین که او در این رقابت 3 نفره حضور دارد، خودش یک موقعیت عالی است اما بازهم تکرار می کنم او واقعا سزاوار کسب این عنوان است. از خاطر نبریم که او در عین این که گلر است، یک مدافع میانی هم هست. خود همین موضوع از کیفیت برتر فوتبالش حکایت می کند.

تاریخ : دوشنبه 22 دی 1393 | 04:58 ب.ظ | نویسنده : khanome mohandes CR7 | کهکشانی ها
.: Weblog Themes By : VioletSkin.lxb.ir :.